Çelik Halhal Nedir

Rednose Çelik Takı

Rednose çelik takı tüm kadınlara hitap eden çeşitli ve farkı modelde takılar üretir.

Çelik takı modellerimiz için buraya tıklayın.


Rednose çelik kolye

              Her kadının günlük yaşamındaki kıyafetlerini tamamlayan sıkça kullandığı gözde aksesuarlardan biridir. Rednose çelik kolye diğerlerine göre ince işlemesi, özenle seçilmiş taşlarla, şık görüntüsü ve zarifliği ile hayatınızda gittiğiniz her yerde kullanılabilir. Dayanıklı, kopmaz, paslanmaz ve rengi solmaz. Bu şekilde uzun süre kullanım sağlar. En önemlisi cildi tahriş etmez, ciltte leke, yara yapmaz ve boya bırakmaz hassas ciltli olanlar dahi gönül rahatlığıyla kullanabilir. Rednose çelik kolye alırken dikkat etmeniz gereken belirli şeyler vardır bunlardan en önemlileri zincirin kalınlığı ve boynunuza göre zincirin uzunluğudur. Yanlış kolye seçiminde istediğiniz şık görüntüye sahip olamayabilirsiniz seçimini yaptığınız zincirin halka büyüklüğüde çok önemlidir. Rednose choker modeli kolyelerimizde ise en önemli olan etken kolye zincirinin kalınlığıdır boynunuza göre yanlış seçim yapar iseniz boynunuz ya çok ince gözükecektir yada çok kalın gözükecektir kolye tercihi yaparken bunlara dikkat ederseniz eğer istediğiniz şık ve zarif görüntüye kavuşabilirsiniz.

Çelik bileklik modellerimiz için buraya tıklayın.


Rednose Çelik Bileklik

              Rednose çelik bileklikte iki farklı ana tasarım model vardır; zincirli taşlı ve kelepçe modellerimizdir. Rednose çelik bileklik özenle seçilmiş farklı taşlardan tasarlanmıştır her zevke ve tarza hitap eden ürünlerimizi ince ve zariflikle sunmuştur. Çelik olduğundan dolayı dayanıklı, paslanmaz, kararma yapmaz ve rengi solmaz. Şık, zarif, ilgi çekici ve günlük kullanımda gittiğiniz her yerde giydiğiniz her kıyafetle kolayca kombinleyebileceğiniz için rahat ve uzun zaman kullanım sağlar. Cildi tahriş etmez, yara yapmaz hassas cilde sahip olanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilir. Bileklik alırken dikkat etmemiz gereken bir kaç şey vardır öncelikli olarak bilek ölçünüz çok önemlidir bileklik alırken bilek ölçünüze göre tercih yapmanız gerekir. Ölçünüzü bilmeden tercih yaparsanız zincir uzun gelebilir veya küçük alır iseniz bileğinizi sıkıp sizi rahatsız edecektir. kelepçe modelimizde ise yine bilek ölçünüz önemlidir fakat tercih ettiğiniz bilekliğin kalınlığıda çok önemlidir bileğinize uygun kalınlıkta almaz iseniz bileğinizi olduğundan daha kalın gösterebilir. Bilek ölçünüzü bilmiyor iseniz size en yakın kuyumcuda bilek ölçünüzü aldırıp rednose sitemizden zevkinize uygun dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

Çelik Bileklik modellerimiz için buraya tıklayın.


Rednose Çelik Küpe

            Rednose çelik küpe tasarlanırken ustaca ve incelikle tasarlanmıştır. Özenle seçilmiş farklı taşlardan tasarlanan rednose çelik küpe paslanmaz, rengi solmaz ve bu sayede cildde tahriişe yol açmaz her cilt tipine uygundur ve bütün modellerimiz bu yönde üretilmiştir. çelik küpe kulakta şık ve göz alıcı duruşuyla kullandığınız tüm kombilere bütünlük sağlayacaktır ve tamamlayacaktır. Küpe alırken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle yüz şeklinize göre ve ten renginize göre tercih yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yuvarlak, üçgen, kare, uzun, oval ve ince yüz gibi farklı yüz tipleri vardır ve bu yüz tiplerine uygun farklı model ve tasarımda küpeler vardır her yüz tipi içim farklı model seçimi en uygun tercih olacaktır. Bir davet veya gittiğiniz herhangi bir yere hazırlanırken giydiğiniz kıyafete verdiğiniz önem kadar taktığınız aksesuarada önem vermelisiniz . Örneğin yuvarlak yüz tipine sahip iseniz uzun ince ve daha çok köşeli küpeler tercih etmelidir. Üçgen yüz tipine sahip iseniz daha küçük taşlı küpeler tercih etmelisiniz. Küpe alırken bu ayrıntıları dikkate almakta fayda var çünkü bu tarz küçük ayrıntılar kombininizi tamamlar daha şık ve zarif gözükmenizi sağlar.

Çelik kupe modellerimiz için buraya tıklayın.


Rednose Çelik Yüzük

             Rednose çelik yüzük günlük hayatınızda sürekli kullanabileceğiniz tarzda aksesuardır, özel günlere hazırlanırken daha gösterişli ve ihtişamlı modellerimiz ile kombininizi tamamlayabileceğiniz farklı ve özenle tasarımlanmış modeller sunmuştur. Rednose çelik yüzük paslanmaz, rengi solmaz, dayanıklı ve incelikle seçilmiş zarif taşlardan üretilmiştir buyüzden parmakta iz yapmaz ve yaralara yol açmaz. yüzük alırken parmak ölçünüze göre yüzük tercihi yapmanız gerekir eğer ölçünüzü bilmeden alır iseniz parmağınıza bol olacaktır ve sürekli parmağınızdan düşecektir dar olur ise parmağınızı sıkıp canınızı acıtabilir. Parmak ölçünüzü bilmiyor iseniz size en yakın kuyumcuya gidip parmak ölçünüzü aldıktan sonra çelik yüzüklerimizden zevkinize en uygun modelleri seçip alışverişinize devam edebilirsiniz.

Çelik yüzük modellerimiz için buraya tıklayın.


Rednose Çelik Halhal

           Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte plajlarda sıkça kullanılan ayak bileklerinde çok şık ve zarif duran bir aksesuardır. Gittiğiniz her yerde rahat kullanım sağlar. Kadınların yazın kombinleriyle bütünleştirdiği ve tamamladığı yaz kombinlerinin en gözde aksesuarıdır. Rednose çelik halhal paslanmaz olduğu için uzun süre kullanım sağlar ve rengi solmadığı için denize girerken çıkarmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca ayak bileğinizde iz yapmaz ve yaralara yol açmaz Halhal alırken ayak bileğinizin ölçüsüne göre ve ten renginize göre almanız gerektiğini bilmelisiniz eğer halhalınız küçük olursa ayak bileğinizi sıkar ve sizi rahatsız eder.

Çelik Takı modellerimiz için buraya tıklayın.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek KVKK Aydınlatma Metnimizi Okuyup Onaylamanız Gerekmektedir. KVKK aydınlatma Metnimiz
Anladım
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?