Çelik Bileklik Nedir

ÇELİK BİLEKLİK

Çelik bileklik bileğe takılan aksesuar çeşitidir. Bilekliğin deri, ip, deniz kabuğu, boncuk, kumaş, zincir ve değerli taşlardan oluşan türlerin arasında çelik olan türüdür. Çelik bileklik bilekte zarif bir görüntü oluşturur. Çelik bilekliğin sağlamlığı, dayanıklılığı, paslanmayan ve kararmayan özelliği ile şıklığı sayesinde diğer modellerin önüne geçmiştir gün geçtikçe kullanımı artmıştır ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Çeliğin takılardaki kullanım alanı gün geçtikçe artıyor bu takılar arasında çelik bileklikte yer alıyor. İlk bileklik tunçtan ve camdan yapılmış ve bu zamanlarda bileklik yapımında kullandığımız malzemelere kadar gelişmiş. Eski zamanların modasına daha uygun ve tercih edilen boncuk, deri, ip, ve zincir olan bileklikler tercih edilirken bu modeller artık yeni çağın gerisinde kalıp yerini çelik bilekliğe bırakmıştır ve çok daha fazla rağbet görmüştür.


REDNOSE ÇELİK BİLEKLİK

Rednose çelik bileklik. Rednose tarafından tasarlanan bileklikler ince işlenişi ve farklı modelleriyle kullananların gözdesi olmayı planlıyor. Bilekte ince ve zarif duruşu, rahatlığı, uzun süre kullanım sağlaması ve en önemlisi taktığınızda hissetmeyeceğiniz hafiflikte olması. Günlük ve özel günlerinizde kıyafetlerinizle rahatça kombinleyebileceğiniz çeşit çeşit modellerimizle önceliğiniz olmaya hazırız.


Çelik bileklik modellerimiz için buraya tıklayın.


ÇELİK BİLEKLİK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDERİZ?

Çelik bileklik alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan önceliği bilekliğin kalitesi, dayanıklılığı ve rahatlığıdır. Bileklik alırken sizi rahatsız etmeyecek şekilde olması ve ağırlığını hissetmemeniz çok önemlidir. Çelik bilekliklerimiz paslanmaz, yara yapmaz ve en hassas cildi olanlar bile rahatlıkla kullanabilir. Bileklik modellerimiz arasında cartier (kelepçe) bileklik alırken daha çok bilek kalınlığınıza dikkat ederek ve bileğinizi olduğundan daha ince ve zarif gösterecek modeller seçmeniz kombininize daha iyi uyum sağlayacaktır. Zincir modeli bilekliklerimiz de ise yine bilek kalınlığınızı göz önünde bulundurarak zincirin kalınlığına, uzunluğun ve bilekte duruşuna göre tercih edilmelidir. Çelik bilekliklerimizde model skalamız geniş olduğundan dolayı kıyafetinizi tamamlayabilecek modelleri kolayca seçebilirsiniz.


ÇELİK BİLEKLİĞİN NE GİBİ AVANTAJLARI VARDIR?


1) Dayanıklı ve paslanmaz özelliği ile uzun kullanım sağlar.


2) Daha kaliteli ve şık bir görünüm sunar.


3) Antialerjik özelliği ile bileğinizde leke yapmaz ve en hassas cildi olanlar bile kullanabilir.


4) Spor, günlük ve şık her gününüze uyacak modellerimiz mevcuttur.


5) Model çeşitliliği fazladır bu yüzden istediğiniz modeli rahatça bulabilirsiniz


6) Özenle seçilmiş çeşitli taşlardan tasarımlanmıştır.


7) Ağırlık yapmaz ve hissetmezsiniz.


8) Kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebileceğiniz kadar şık tasarlanmıştır.


9) Kendinize en uygun, zevkinizi yansıtacak modelleri bulabileceksiniz.


10) Kalitenin adresi Rednose farkıyla zerafetinizi en üst noktaya kadar taşıyabilirsiniz.


Çelik bileklik modellerimiz için buraya tıklayın.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
x
Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek KVKK Aydınlatma Metnimizi Okuyup Onaylamanız Gerekmektedir. KVKK aydınlatma Metnimiz
Anladım
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?